Agrifair - Navijáky, jeřáby - novinky |

Novinky

Montážní lávky Mantra

20. 02. 2020

Pro provozovatele a opravny kolejových vozidel, vozová depa a výrobce kolových i kolejových vozidel jsme vyvinuly novou řadu montážních lávek MANTRA. Tyto montážní lávky lze libovolně skládat a postupné doplňovat z jednotlivých dílů ( pracovní lávky, přechodové lávky, schodiště k montážním lávkám) podle potřeby, a to i dodatečně podle potřeb narůstajícího provozu. Montážní lávky MANTRA splňují a překračují všechny obvyklé bezpečnostní standardy.

více o novince

Premiový partner CMCO

31. 05. 2019

od poloviny roku 2018 jsme oficiálním servisním střediskem Columbus McKinnon v ČR. Naše společnost byla pověřena vykonáváním pozáručního servisu zdvihacích zařízení koncernu Columbus McKinnon tedy zařízení značek Yale Hoisting Equipments a Pfaff-Silberblau GmbH. Jsme také výhradním dodavatelem náhradních dílů uvedených značek. V lednu 2019 jsme se také stali prémiovým dodavatelem společnosti Columbus McKinnon. https://www.prochazka-mp.cz/premiovy-partner-cmco/

více o novince

Zvedací adaptéry SIEMENS VECTRON

25. 04. 2019

Zvedací adaptéry na SIEMENS Vectron – dodáváme na přání jako doplněk pro nakolejování s nakolejovací soupravou HEGENSCHEIDT – MFD”. Více na našem novém webu s produkty nakolejovací zažízení HEGENSCHEIDT MFD.

více o novince

Pozvánka na veletrh Czech RailDays 2019

25. 04. 2019

Zveme všechny naše zákazníky a partnery na Mezinárodní železniční veletrh v Ostravě Czech Raildays 2019. Tento veletrh proběhne ve dnech 11. – 13. 6. 2019. Najdete nás již tradičně na kolejích na volné plochy D. Letos budeme mít opět premiéru, a to evropskou: Hegenscheidt – MFD uvádí na trh novou generaci nakolejovacího zařízení z lehkých kovů. Toto nakolejovací zařízení přinese inovace především v oblasti bezpečnosti práce a komfortu obsluhy. Na našem stánku najdete samozřejmě i posunovací zařízení ZEPHIR, na kterém se jako obvykle budete moci svézt a další zajímavosti z oblasti manipulace s kolejovou technikou. Těšíme se na vaši návštěvu! Team kolejové techniky Procházka MP s.r.o.

více o novince

Montáž jeřábu GSX

20. 03. 2014

Montáž sloupového jeřábu GSX, který bude pracovat ve firmě zabývající se povrchovou úpravou kovů. Jeřáb typu GSX a nosnosti 200 kg, byl montován na stávající podlahu pomocí roznášecí desky, vyložení 3 m a celková stavební výška také 3 m. Více o jeřábech GSX

zde..Kladkostroj CPVF (Sinato) byl vybaven 2-rychlostním pojezdem i zdvihem. Více o kladkostroji CPVF

zde

.

více o novince

Předání sloupového otočného jeřábu od Pfaffsilberblau

27. 11. 2012

V minulém týdnu došlo k předání sloupového jeřábu, který byl naší firmou montován v čistírně odpadních vod v obci Nové Sedlo u Karlových Varů. Sloupový jeřáb byl ukotven na námi navržený specifický kotvící systém, jelikož je jeřáb umístěn na křížení stěn bazénů. Nosnost jeřábu je 1600 kg a jeho součástí je elektrický kladkostroj CPVF (SINATO) s elektrickým pojezdem. Rádius otáčení jeřábu je 270° a má sloužit pro manipulaci s čistícími filtry, které se budou pomocí jeřábu přesunovat z čistícího bazénu do regeneračního bazénu.

více o novince

Nabídka posunovacích zařízení Zephir

27. 11. 2012

Nově nabízíme k prodeji posunovací zařízení pro kolejová vozidla Crab a Lok. Elektrické posunovací zařízení Crab slouží pro posun kolejových vozidel až do 1000t. Motorové posunovací zařízení Lok - průmyslový tahač, slouží pro posun kolejových vozidel až do 5000t, plně nahradí lokomotivu o hmotnosti až do 100t. Všechna posunovací zařízení vyrábí  společnost Zephir S.p. a. Posunovací zařízení Zephir S.p.a. představují převratnou novinku v posunu kolejových vozidel a kolejových souprav. Jako jediná firma v ČR nabízíme k prodeji tyto velmi inteligentní elektrická posunovací zařízení Crab , která jsou vybavena dálkovým ovladačem a obsluhu hravě zvládne jeden člověk. Jsou téměř bezhlučné a nezatěžují prostředí emisemi. Neváhejte a kontaktujte nás.

více o novince

Nakolejovací zařízení Hegenscheidt

12. 10. 2012

Rozšířili jsme náš sortiment o nakolejovací zařízení Hegenscheidt MDF , které slouží k vyproštování kolejových vozidel.

více o novince

Mezinárodní veletrh dopravních technologií Innotrans 2010 v Berlíně

08. 09. 2010

Naše středisko manipulační techniky se zůčastní veletrhu Innotrans 2010 v Berlíně, v termínu od  21.9.2010-24.9.2010. Na této prezentaci můžete shlédnout veškeré kolejové systémy a jiné komponenty pro kolejovou techniku od největšího výrobce manipulační techniky
Pfaff -silberblau
GmbH. Najdete nás v hale 1.2.b, stánek číslo 129. Srdečně všechny zveme. Přijdte, těšíme se na Vás.
 

více o novince

Projekty manipulační techniky na klíč

22. 08. 2010

Naše středisko manipulační techniky Pfaff-silberblau se specializuje na velké investiční celky v oblasti dodávek manipulační techniky. Realizujeme tzv. " projekty na klíč ". Jsme schopni navrhnout ideální řešení nových výrobních hal s manipulačí technikou Pfaff- silberblau, či rekonstrukci stávajících prostor pro vybavení novou manipulační technikou Pfaff-silberblau.
Nabízíme rozkreslení situačních plánů dle navrhovaných parametrů nových technologíí a následně kompletní zajištění realizace celé akce , včetně stavební připravenosti. čerpáme z našich bohatých zkušeností. Tvoříme silný tým v oblasti manipulační techniky. Neváhejte a konkaktujte nás www.zdvihaci-zarizeni.cz . Jsme partnerem společnosti Pfaff-silberblau, která patří na  trhu mezi největší výrobce manipulační techniky v celé Evropě.

 

více o novince

15% sleva na manipulační techniku Pfaff- silberblau

20. 08. 2010

Naše středisko manipulační technika  pro Vás připravilo výjimečnou akci pod názvem : "Prodloužené prázdniny v manipulační technice". Potřebujete vybavit sklad, výrobnu, novou halu manipulační technikou , či obnovit stávající park manipulační techniky,  obratte se na profesionály a kontaktujte naše obchodní zástupce, kteří se Vám budou obratem věnovat. Nabízíme 15% slevu na sloupové otočné jeřáby , elektrické kladkostroje , paletizační vozíky, zvedací stoly a elektrické lanové navijáky.  Jsme partnery významné společnosti
Pfaff -silberblau GmbH  , který patří mezi top výrobce  v oblasti manipulační techniky po celé  Evropě. Slevová a
kce trvá do konce září 2010.

Akční nabídka manipulační techniky ( ke stažení zde v pdf.)

 


 

 

 
 

 

 

 

více o novince

Patkové zvedáky od AGRI FAIR s.r.o budou sloužit dopravnímu podniku města Prahy

09. 08. 2010

V červnu letošního roku jsme dokončili významnou zakázku v oblasti zdvihací techniky realizovanou pro Dopravní Podnik hlavního města Prahy. Jednalo se o dodávku 12 ks sloupových patkových zvedáků ustavených na kolejové pojezdové dráze do tramvajové vozovny na Pankráci. Součástí této zakázky byla nejen dodávka těchto sloupových zvedáků, ale rovněž kompletní rekonstrukce stávajícího pracoviště, která se sestávala z vybudování základů, upevnění podpěrných konzol pod koleje a kompletní instalace nového kolejnicového systému.

 

 

více o novince

Veletrh železniční techniky CZECH RAILDAYS 2010

07. 06. 2010

Ve dnech 15.6.-18.6.2010 nás můžete navštívit  na 11. ročníku Veletrhu Czech Raildays 2010, který se koná v Ostravě. Na naší prezentaci budeme předvádět  posunovače kolejových zařízení Zagro,  Zagro Maxi, Zagro Mini a Zagro Elektro. Chybět nebude ani praktická ukázka využití sloupových zvedáků  v praxi od společnosti Pfaff-silberblau GmbH. Přijdte , těšíme se na Vás.

více o novince

Úspěchy v oblasti sloupových zvedáků pro kolejová vozidla

07. 02. 2010

Největších úspěchů jsme dosáhli  v oblasti prodeje posunovačů kolejových vozidel. Na konci loňského roku se nám podařilo získat několik významných zakázek v oblasti zvedání a transportu kolejových vozidel. V roce 2009 jsme směřovali většinu našich marketingových aktivit do této oblasti, mezi které patřilo především vydání nového katalogu v českém jazyce a zúčastněné se dvou prestižních veletrhů, zejména jubilejního veletrhu CZECH RAILDAYS 2009 v Ostravě a poté Žel Rail na Slovensku.V současné době finišujeme s dodávkami pro plzeňskou firmu Škodu Transportation a.s., kde jsme vyhráli dvě výběrové řízení na rozšíření výrobních kapacit, které jsou spojené se zakázkou na tramvaje pro Rigu. Zde právě dodáváme dvě sady sloupových zvedáků HD a to o kapacitě 4 x 25 t a 4 x 10 t s halovým pojezdem a příčným přestavením bez i pod zatížením. Výhodou těchto sloupových zvedáků je to, že jdou spojit v jednu sadu o osmi zvedácích a lze tak zvedat, celou novou tramvaj 15 t. Druhou zakázkou je pak dodávka transportních podvozků, které jsou uzpůsobeny pro převoz tramvají o rozchodu 1.520 mm, na klasickém evropském rozchodu 1.435 mm. Ihned po instalaci a zprovoznění obou zařízení, Vám přineseme i obrázkové informace.

více o novince

Paletový vozík za 4.999,-Kč

11. 05. 2009

Připravili jsme pro Vás vyjímečnou slevu na paletový vozík HU 25-115 TS. Jedná se o standardní paletový vozík, vybavený polyuretanovými kolečky s vysokou odolností. V našem rozsáhlém katalogu produktů nalezlete i další typy paletových vozíků. Všechny typy paletových vozíků jsou téměř bezúdržbové a vyznačují se nadprůměrnou životností, díky kvalitě materiálu. Paletové vozíky dodáváme i v provedení nerez, rám, vodící oj a čepy nerezové, čerpadlo z litiny, pozinkované. Možnost nasazení v těžkých provozních podmínkách. V případě odběru 5 paletových vozíků a více kusů je možná množstevní sleva.


  

paletový vozík 4.999,-Kč bez DPH

více o novince

iso