Agrifair - kladkostroj| řetězový kladkostroj| elektrický kladkostroj

Středisko manipulační techniky vzniklo v roce 1994, na trhu zastupujeme exluzivně firmy PFAFF-silberblau, Bertolotti S.p.A. Zephir SpA. Hegenscheidt MFD. U nás najdete ten nejširší sortiment zdvihacího zařízení, manipulační techniky, upínacích pásů, kladkostroje, navijáky, jeřáby, paletové vozíky. To vše pod jednou střechou a k tomu velmi dobrý servis. Přesvědčte se sami.... Specializujeme se na velké investiční celky " dodávky manipulační techniky na klíč."

kladkostroj| řetězový kladkostroj| elektrický kladkostroj

PMDP a.s.
Elektrický řetězový kladkostroj EKZ PCH

V loňském roce docházelo k rekonstrukci depa tramvají v Plzni na Slovanech. Součástí modernizace byla výměna starého lanového kladkostroje za nový řetězový kladkostroj. Kladkostroj je vybaven dvourychlostním pojezdem i zdvihem. Pro větší komfort obsluhy je přívod proudu řešen vlečným kabelem.

 

Škoda TCV

Sloupové otočné jeřáby GSX


Ve výrobních prostorech plzeňské Škoda TVC dochází k modernizaci. Jednotlivé haly jsou osazovány novými stroji , ke kterým jsou instalovány naše jeřáby. Na základě výběrového řízení, které jsme vyhrály, bude naše divize zdvihací zařízení a manipulační technika postupně dodávat až osum kusů jeřábů s nosností 1t a vyložením 4m nebo 5m. Jeřáby jsou samozřejmě osazeny našimi kladkostroji EKZ PCH.

   


 

VAPE a.s.

Sloupový otočný jeřáb ZSD

Portálový jeřáb PKR

Společnost Vape a.s. vyrábí a vyvíjí zapalování pro motorky v ČR i zahraničí (Japonsku).
V rámci rozšíření výrobní kapacity dokončila výstavbu nové haly. Na přijmu zboží je instalován sloupový otočný jeřáb o nosnosti 3,5 t a vyložení 6m, jeřáb je vybaven elektrickou otočí. V rámci zvýšení produktivity práce jsme do staré haly instalovali portálový jeřáb, který usnadňuje nasazování materiálu na obráběcí stroje. Oba tyto jeřáby jsou vybaveny našimi kladkostroji.

 

 

 

Ing. Radek Kucharik
GSM:+420  606 139 099

radekkucharik@seznam.cz

Nenašli jste, co jste hledali?

Využijte poptávkový formulář!

iso