Agrifair - Manipulační technika - veletrhy

Středisko manipulační techniky vzniklo v roce 1994, na trhu zastupujeme exluzivně firmy PFAFF-silberblau, Bertolotti S.p.A. Zephir SpA. Hegenscheidt MFD. U nás najdete ten nejširší sortiment zdvihacího zařízení, manipulační techniky, upínacích pásů, kladkostroje, navijáky, jeřáby, paletové vozíky. To vše pod jednou střechou a k tomu velmi dobrý servis. Přesvědčte se sami.... Specializujeme se na velké investiční celky " dodávky manipulační techniky na klíč."

Manipulační technika - veletrhy


  • Innotrans 2010

Mezinárodní veletrh železničních technologií

21.–24. 9. 2010, Berlín, Německo, hala 1.2b , stánek 129 Pfaff-silberblau

 

Veletrh Kolejové technika CZECH RAILDAYS 2009

Ve dnech 16. – 18.6 se naše firma AGRI FAIR s.r.o. zúčastnila jubilejního 10. ročníku veletrhu Czech Raildays 2009, který je zaměřen na oblast kolejové dopravy, mezi vystavovateli bylo možné vidět jak výrobce, provozovatele, opravny a subdodavatele kolejových vozidel, své výrobky prezentovalo 146 firem, které přilákaly necelých 7.000 návštěvníků.

Firma AGRI FAIR s.r.o. středisko manipulační techniky představilo zařízení určené k manipulaci s kolejovými vozidly. K vidění byly posunovací zařízení E-MAXI, MAXI a MINI při posunu, za což musíme poděkovat manažerovi veletrhu p. Zapletalovi, který nám byl nápomocen i se zapůjčením vagonu. Další poděkování bych směřoval k firmě SD – Kolejová doprava a.s. jmenovitě pak. Ing. Marouškovi a Schilbergerovi za zapůjčení typu MAXI. Za pomoci našeho dodavatele Zagro GmbH jsme pak mohli představit posunovač kolejových vozidel MINI a posunovač kolejových vozidel Zagro ELEKTRO s odbornou ukázkou, kterou zajišťoval zástupce této firmy p. Bertsch.

V oblasti manipulační techniky jsme představili také sloupové zvedáky pro zvedání kolejových vozidel od německého výrobce PFAFF Silberblau, kterého na českém trhu zastupujeme již více jak 12 let. Na veletrhu nás potěšilo svoji návštěvou mnoho našich významných zákazníků např. Škoda Vagonka a.s., SD – Kolejová doprava a.s. PMDP a.s. České dráhy a.s. a mnoho dalších. Za což jim srdečně děkujeme. Na veletrhu byl představen  úplně nový katalog manipulační techniky s kompletním sortimentem kolejových vozidel, kde je možné shlédnout všechny produkty , které nabízíme . Na závěr bych rád poděkoval všem našim věrným i potencionálním zákazníků za návštěvu.

 

 

 

CZECH RAIL DAYS - Veletrh Kolejové techniky Ostrava 2008

Novinkou bylo dvoucestné vozidlo Mercedes Sprinter, které slouží jako servisní vůz. Naše středisko zdvihací a manipulační technika je schopna dodat jakýkoliv vůz se silničním i kolejnicovým pojezdem od dodávek, nákladních aut až po pracovní stroje. Poslední námi vystavované zařízení byl model patkových zvedáků 4 x 32 tun určené pro zvedání lokomotiv. V oblasti zvedání kolejových vozidel jsme schopni nabídnout mnoho způsobů pro přímé i nepřímé zvedání kolejových vozidel a tak bychom Vám rádi nabídli možnost seznámit se s našimi produkty přímo na internetových stránkách , a nebo v případě Vašeho zájmu i při osobním setkání u našich zákazníků.

S odstupem času hodnotím veletrh jako velice úspěšný, ať už z pohledu objevení nových zákazníků nebo prohlubování našich vztahů s těmi stávajícími. Na závěr bychom rádi poděkovali organizačnímu týmu výstavy Czech Raildays za dobře odvedenou práci a budeme se těšit na shledání s Vámi na jubilejním 10. ročníku příští rok.
 
 
 
 
 
 
 
 
Model ZAGRO MAXI ELEKTRO
 
 
 
 
 
 
Prezentace manipulační techniky a zdvihacího zařízení na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. 

Ve dnech 15. září - 19. září 2008.

 
 
 
Elektrické kladkostroje a mechanické kladkostroje 
 
Ruční konzolové lanové navijáky typu LB
 
 
 
Veškeré pohonné mechanismy- lineární a axiální pohonné jednotky
 
 
 
 

Veletrh Czech Raildays 2009

Ing. Radek Kucharik
GSM:+420  606 139 099

radekkucharik@seznam.cz

Nenašli jste, co jste hledali?

Využijte poptávkový formulář!

iso