Agrifair - Bioplynová stanice Všeruby

Jsme tu pro Vás již 19 let, kdy pomáháme a podporujeme české zemědělce. Realizujeme výstavbu  bioplynových stanic AGRI FAIR  na klíč s technologií Biogas Hochreiter. 25 let zkušeností s výstavbou bioplynových stanic. Vyrábíme energii z biomasy.Naší vizitkou je více než 2000 bioplynových stanic po celém světě. Stavíme bioplynové stanice
od 150 KW-1,5 MW.Zajišťujeme záruční a pozáruční servis na technologii a biologii. V rámci programu Ekologické stavby zajištujeme veškeré inženýrské a vodohospodářské stavby.

Bioplynová stanice Všeruby

Bioplynová stanice se bude nacházet ve Všerubech u Kdyně a její elektrický výkon bude dosahovat 716 kW. Bioplynová stanice bude s technologií Biogass Hochreiter a kogenerační jednotkou Deutz.

 

 

Bioplynová stanice firmy VŠEZEP s.r.o. ve Všerubech u Kdyně již zahájila zkušební provoz. V bioplynové stanici je instalována kogenerační jednotka Deutz o výkonu 716 kW, železobetonový fermentor je koncepce "kruh v kruhu" s integrovaným dvouplášťovým plynojemem, koncový sklad je otevřený. Součástí generální dodávky firmy AGRI FAIR s.r.o. jsou i silážní žlaby.

Váš kontakt k této problematice

Ing Radek Kucharik- obchodní ředitel

+420 724 117 191
radek@agrifair.cz
 

 

 

 

 

iso