Agrifair - jeřáby| sloupový jeřáb| otočný jeřáb| nástěnný jeřáb

Středisko manipulační techniky vzniklo v roce 1994, na trhu zastupujeme exluzivně firmy PFAFF-silberblau, Bertolotti S.p.A. Zephir SpA. Hegenscheidt MFD. U nás najdete ten nejširší sortiment zdvihacího zařízení, manipulační techniky, upínacích pásů, kladkostroje, navijáky, jeřáby, paletové vozíky. To vše pod jednou střechou a k tomu velmi dobrý servis. Přesvědčte se sami.... Specializujeme se na velké investiční celky " dodávky manipulační techniky na klíč."

jeřáby| sloupový jeřáb| otočný jeřáb| nástěnný jeřáb

Jeřáby a bezpečnost


Důležitým stavebním kamenem výrobního programu zdvihacích zařízení a dopravních přístrojů firmy Pfaff-silberblau je oblast jeřábové techniky. Naše jeřábové systémy se používají všude tam, kde jde o zvedání a současný pohyb s nákladem - tedy ve skoro každé hale, ve všech výrobních a montážních provozech. Protože průmyslová logistika potřebuje více než oblíbené konstrukční zařízení, musí být jejich výkon svědomitě zkonstruován podle daného zadání úkolu.

Jeřáby sériové a individuální řešení

I my dodáváme high-tech zdvihací zařízení sériově. Jen s tím rozdílem, že u nás jsou možné již od začátku i neobvyklá řešení. A kde nevystačí sériová výroba, tam vyvíjíme individuální řešení, která do posledního bodu "sedí". Náš výrobní záměr sahá od nejmenšího kompaktního řetězového tahu až po největší lanový naviják, od nejjednodušší hydraulické ruky s otočným ramenem až po objemný kolejový systém a profesionální přívod proudu. Se všemi možnostmi, všemi komponenty a variantami, které může jeřábová technika nabídnout.

Jeřáby a obsáhlá konzultační činnost 

Vaši plánovači jsou odkázáni na zkušené, specializované odborné poradce pro jeřábovou techniku, kteří již od počátku myslí s Vámi dopředu stanovují různá řešení. Vše v zájmu bezpečnosti Vašich pracovníků a efektivity. Jsou obvyklá dvě různá zadání úlohy, za prvé dimenzování jeřábových systémů pro novostavby, za druhé instalace v existujících budovách. V zásadě platí, že Vám můžeme poradit při každém problému s maximální pečlivostí a vyřešit jej na sto procent tak, že budete zcela spokojeni.

Engineering prováděný s maximálním citem

Při novostavbách spolupracujeme úzce s architekty a statiky. Na základě seznamu prací sestavíme optimální jeřábový systém a vytváříme současně z hlediska konstrukce ty nejlepší předpoklady jako zatížení schopné vazníky a zavěšení.Přemýšlení při řešení problémů na začátku se projeví pozitivně na konci na nákladech.Náhody a špatné investice se vyloučí. Ve všech případech sestavujeme ještě během nabídkové fáze individuální plán nákladů a užitku pro vaše nové jeřábové zařízení.

Nákladově nenáročná realizace včetně ocelové konstrukce

Váš souhlas znamená pro nás začátek prací na výrobě součástí zařízení a příslušenství. Po expedici se postaráme o montáž a uvedení do provozu v místě. I na ocelovou kontrukci Vašeho zařízení dokážeme najít tu nejlepší a nejkratší cestu: "Buď tímto úkolem pověříme partnerský podnik v místě, který vyrobí a detailní plány provede nebo Vám dodáme ocelovou techniku z naší vlastní výroby."

Jeřáby a bezpečnost při provozu

Jeřábová technika je pomosníkem člověka a představuje efektivní faktor každodenního provozu. Nelze nedbat na její max. nároky na bezpečnost. Bezpečnost, kterou zaručujeme vysoce kvalitním materiálem a promyšlenými kontrukcemi. A to sice nekompromisně i u toho nejmenšího šroubku. Můžete si být jistí, že dostanete jeřáby s vysokou životností, vyrobené podle nejnovějších oborových předpisů, což také dostanete písemně ve formě zkušební knihy výrobce. Opotřebení způsobené provozem nemůžeme zabránit a doporučujeme pravidelnou odbornou údržbu a předepsanou přejímací zkoušku. V případě potřeby převezme za Vás obě věci náš kvalifikovaný servisní tým. Smlouvou o údržbě a kontrolách se Vám dostane všech bezpečnostních opatření právě včas.

Jeřáby a funkčnost

V našem systému jeřábové techniky nenajdete žádnou mezeru. Z našich komponentů lze kombinovat spolehlivá a bezpečná jeřábová zařízení pro každý prostor, pro vysoké rychlosti, velké výšky zdvihu a požadovoanou přesnost nájezdu. Jejich použití rozhoduje o tom, zda budou manipulována částečně manuálně a částečně elektronicky nebo zcela elektronicky.

Výrobní program se skládá z velkého výběru:

 

Jeřáby a kolejnicový systém

Jeřábový  kolejnicový systém je flexibilní stavebnicový malý jeřáb, jehož pomocí se sestavuje řešení přesně podle potřeb zákazníka. V tomto systému lze použít také zatáčky a výhybky. Promyšleně vyřešené zavěšení umožňuje jednoduchou montáž kolejnicového systému, přizpůsobeného na stávající stropní a nosníkové konstrukce.

Závěsná jeřábová zařízení

Závěsná jeřábová zařízení se používají převážně tam, kde lze využít stávající vhodné ocelové nosníky halových konstrukcí jako jeřábovou dráhu nebo podvlaků (vazníků) haly k upevnění nosníku jeřábové dráhy. Výhodou tohoto způsobu stavby je malá konstrukční velikost a výhodné řešení.

Mostní jeřábová zařízení

Mostní jeřábová zažízení se používají převážně u větších zátěží a rozpětí a jsou dodávaná v provedení s jedním nebo dvěma nosníky. Lze je rovněž dodat jako jeřábový most se zdvihadlem k nasazení na stávající jeřábovou dráhu nebo se sestavením jeřábové dráhy na místě.

Pevný portálový jeřáb

je přizpůsobivý jeřábový systém pro optimální využití prostoru a efektivní uspořádání pracoviště. Je vhodný zvláště také pro dodatečné namontování v halách k dovybavení pracoviště jeřábovým zařízením. Jeřábový systém stojí vždy na vlastních nohách, potřebuje pouze malé základy a proto je nezávislý na nákladných připevněních na halové stropní kontrukce, opěry nebo jiné části budov. Systém se skládá ze standardizovaných součástí, čímž je zaručena maximální míra flexibility montáže.

Pojízdný portálový jeřáb

Pojízdný portálový jeřáb je vhodný především pro opravy, protože s ním lze přijet k jakémukoliv pracovišti jak v hale, tak i venku, čímž se stává všestranným

 

Vše o jeřábech ke stažení ve formátu pdf. 

Podrobnější informace o všech našich výrobcích co se týká jeřábové techniky a jejího příslušenství naleznete v našem katalogu jeřábů v sekci produkty.

Ing. Radek Kucharik
GSM:+420  606 139 099

radekkucharik@seznam.cz

Nenašli jste, co jste hledali?

Využijte poptávkový formulář!

iso